ЗАПОРОЖСКАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ
ИНЖЕНЕРНАЯ
АКАДЕМИЯ
   
  Про академію   ЗГИА 50   Ректорат   Факультеты   Кафедры   Библиотека   Наука   Структуры   Студенту   Абитуриенту  
Новости, события, анонсы
15
 
Марта, 2009
 

5 березня

студенти інженерної академії відвідали Обласний центр еколого-натуралістичної творчості
з метою ознайомитись з можливостями, які надає центр, з актуальними проблемами екології на території рідного краю
та обговорити питання щодо подальшої співпраці.
Детальніше…
Чураков Сергій, студент гр. СП-07-2
10
 
Марта, 2009
 

27 лютого відбулось чергове засідання «ФК ЗДІА»

по темі: «Ризики та кризи: методологічні, світоглядні, економічні аспекти».
Присутні студенти, аспіранти, викладачі, науковці, підприємці, представники політичних структур, банківські працівники, релігійні діячі, психологи, художники поети, журналісти.
Вперше прийняли участь в діяльності «ФК ЗДІА» проф. Савін В.В. (директор Інститута регіонального розвитку), головний редактор «Іскри» Тимченко А.О., Светозарова С. (директор Південноукраїнського інституту психоаналізу), Коробова Н. (член спілки художників).
Відкриваючи засідання зав. кафедрою філософії Калюжний В.С. відмітив, що в глобалізованому світі Україна опинилась в епіцентрі світової кризи, причому наша країна переживає системну кризу, кризу всіх сфер суспільства, в основі якої криза духовності.
Сучасні ризики і кризи потребують фахового дослідження проблеми, з ціллю мінімізування наслідків ризиків і криз.
FOTO
6
 
Марта, 2009
 

Дорогі, любі жінки!

Від щирого серця вітаємо вас
з Міжнародним жіночим днем 8 березня.
Ми, чоловіки, вдячні вам за вашу професійність на роботі,
за відданість та невтомну турботу про затишок у родинах.
Сподіваємося, що кожен день вашого життя
буде таким же світлим, щедрим і сонячним,
як ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця.
Бажаємо натхнення та нових звершень на життєвому шляху
та впевненості у завтрашньому дні!

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця,
а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.
Щиро ваш, професор
ректор ЗДІА В. І. Пожуєв
4
 
Марта, 2009
 

Дні відкритих дверей
у локальній мережній академії CISCO для випускників шкіл.

27 лютого майбутні випускники навчально-виховного комплексу № 30 відвідали ЗДІА. Вони мали змогу ознайомилися з методиками викладання інформаційних технологій у ЗДІА.
Були представлені програми навчання як для студентів, які навчаються за напрямком «Програмна інженерія», так і можливості отримання додаткових знань та вмінь для студентів інших спеціальностей.
2 березня учні багатопрофільного ліцею № 62 відвідали аудиторії в яких студенти ЗДІА вивчають інформаційні технології на міжнародному рівні.
Для них було проведено відкритий урок у мережній академії CISCO.
FOTO
3
 
Марта, 2009
 

“Масляна в гуртожитку”

Ми живемо в цікавий та складний час, коли багато речей переоцінюються в наших очах, відкриваються з іншого боку. В першу чергу це стосується до нашого минулого. Трапляється так, що ми забуваємо традиції, без яких раніше люди не уявляли своє життя.
Якщо б ми могли потрапити в минуле, коли жили наші предки, то б змогли краще познайомитися з таким святом, як Масниця. Вона була карнавалом, який святкували шумно, весело й розгульно. В народі її звали «веселою», «широкою», «п’яною», «ненажерною».
Вона святкувалася нашими предками, щоб сьогоднішнім багатством викликати ще більший статок в майбутньому.
Студенти факультету ФЕЕТ не могли минути цю подію, тому ми вирішили провести його в гуртожитку 26.02.2009 р.
Веселі скоморохи, українські дівчата, прекрасні моделі-дівчата, що рекламували символи Масляна, сама Масниця, Зима, Весна, цікаві конкурси, що заводили усіх присутніх та, як же без них, млинці провели зиму 2009 та зустріли весну 2009.
FOTO
Президент Сенату ФЕЕТ Петрова Ганна
26
 
Февраля, 2009
 

25 лютого 2009 року

ректор ЗДІА професор Пожуєв В.І. вручав сертифікати мережної академії CISCO 27 студентам другого курсу, які навчаються за напрямком "Програмна інженерія".
Вже не перший рік студенти напрямку "Програмна інженерія" вивчають професійно-спрямовані дисципліни за авторизованими курсами провідних міжнародних компаній у галузі розробки програмного та апаратного забезпечення: Microsoft, CISCO, Sun.
Студенти, що навчаються за цим напрямком, впродовж попереднього семестру ретельно вивчали дисципліну "Комп'ютерні мережі" за програмою CCNA Exploration “Network Fundamentals” (Основи мережних технологій).
Навчання відбувалося за матеріалами мережної академії CISCO англійською мовою.
Контрольні заходи також відбувалися англійською, тому для студентів другого курсу це було не аби яке випробування на міцність.
FOTO
24
 
Февраля, 2009
 

19 лютого 2009 року
в Запорізькій державній інженерній академії

відбулося засідання «круглого столу» по рекомендації Запорізької обласної державної адміністрації спільно з проектом партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування і розвиток», який реалізується Канадським інститутом урбаністики за фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку.
Засідання «круглого столу» відбулося спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри менеджменту організацій,
на якому були присутні проф. Воронкова В.Г., доц. Богуславська О.Г., доц. Патлах І.М., доц. Беліченко А.Г., доц. Ажажа М.А., асистенти – Венгер О.М., Бабарикіна Н.А., аспіранти – Сапа Н.В., Манзя М.В.
У засіданні «круглого столу» брала участь проректор Желябіна Н.К.
На засіданні «круглого столу» взяли участь Тоні Валері – міжнародний експерт проекту партнерства «Канада–Україна»
та Тай Шаттук – міжнародний експерт проекту партнерства «Канада-Україна», які виступили з темою «Регіональне врядування та розвиток».
FOTO
21
 
Февраля, 2009
 

21 лютого Міжнародний день рідної мови

За календарем ЮНЕСКО 21 лютого відзначають як Міжнародний день рідної мови.
Це свято ініційоване ЮНЕСКО з метою збереження національних традицій та ідентичності усіх народів, що сприятиме мовному різноманіттю, запобігає культурній уніфікації, знеособленню.
Стало традицією для викладачів кафедри українознавства щорічно проводити брейн-ринг, присвячений Міжнародному дню рідної мови, серед студентів-першокурсників.
Цього року змагалися студенти 7 факультетів ЗДІА:
ФМФ (команда „Патріотична свідомість"), ФІТ (команда „Патріоти України"), ФЕП (команда „Мовознавці"), ФБВР (команда „Топтанка"), ФЕЕТ (команда „Перлини"), ФЕЕ (команда „Інтелектуали"), МТФ (команда „Дерево знань").

Позитивним є те, що збільшилась кількість учасників брейн-рингу, а також те, що вони із задоволенням підготували цікаві за змістом та оригінальні щодо оформлення стіннівки.
Детальніше…
20
 
Февраля, 2009
 

19 февраля 2009 года

состоялся очередной выпуск слушателей локальной сетевой академии CISCO при ЗГИА.
Стало хорошей традицией, что слушатели факультета последипломного образования, обучающиеся по специальности 7.080403
«Программное обеспечение автоматизированных систем», изучают дисциплину «Компьютерные сети» по материалам корпорации CISCO.
Однако, сегодня впервые вручаются сертификаты тем, кто изучал премудрости работы с сетевыми технологиями по материалам обновленного курса CCNA Exploration.
Этот курс стал доступен в сетевой академии CISCO чуть больше года назад.
Он рассчитан на аудиторию слушателей, которые уже имеют высшее техническое образование или обучаются на инженерных специальностях ВУЗов.
ДАЛЕЕ...
2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] >>

Запорожская государственная инженерная академия © 2006-2010